CNC sústruženie a frézovanie

Naša firma vlastní dve sústružné centrá a tri frézovacie centrá. Všetky sú schopné pracovať s presnosťou až do 0,002.

CNC sústruženie
Sústruženie

Naša firma vlastní okrem klasických sústruhov aj dva CNC sústruhy LEADWELL LTC20B a PINNACLE L210 so zabudovanými počítačmi, ktoré po zadaní požiadaviek riadia proces výroby. Vďaka tomu sme schopní zo železa, nehrdzavejúcej ocele, hliníku, plastu a iných materiálov realizovať omnoho zložitejšie súčiastky, v omnoho väčšom počte.

Obsluha cnc sústruhu

CNC frézovanie
Frézovanie

V spoločnosti KERTI s.r.o. realizujeme frézovanie nielen na pôvodnej triede obrábacích strojov na frézovanie, ale aj na CNC obrábacích centrách s počítačovým CNC riadením DOOSAN DNM 5700, EAGLE 1000 a Mini Mill 450. To nám umožňuje vyrábať širokú škálu komponentov sériovo, v stovkách až tisíckach kusov.

Frézovanie kovového dielu na cnc fréze

Vyrábame komponenty aj pre

Vďaka vyspelej kvalitnej technike sme spoľahlivým partnerom pre slovenské aj zahraničné spoločnosti, napríklad firmu Roll GmBH aleboOsttiroler Getreidemühlen. Medzi našich zákazníkov patria firmy pôsobiace napríklad v oblasti distribúcie potravín, výroby automobilových komponentov alebo stavebné firmy.

01

Poľnohospodárstvo

Vyrábame nielen kusovo vyrábané náhradné diely, ale aj sériovo vyrábané komponenty s využitím v poľnohospodárskom priemysle.

02

Automobilový priemysel

Medzi našich pravidelných odberateľov patrí aj celosvetovo známa spoločnosť Volkswagen, pre ktorú vyrábame súčiastky do robotických liniek.

03

Ostatné

Medzi ďalšie odvetvia pre ktoré produkujeme súčiastky na mieru patrí napríklad obchod, stavebníctvo alebo rôzne druhy priemyselnej výroby.

Stroje na ktorých pracujeme

V našom strojovom parku nájdete okrem klasických fréz a sústruhov aj CNC obrábacie centrá.

Viac

Ročne vyrobíme

Automobilových
súčiastok

Poľnohospodárskych
súčiastok

Súčiastok
pre obchod