Vznik KERTI s.r.o.

Obrábaniu kovov sa venujeme už od roku 1992, kedy náš otec založil firmu Ján Kerti - SUF - Kovoobrábanie, zameranú na výrobu a distribúciu súčiastok pre strojárenský priemysel. V roku 2008 sa firma transformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným s názvom KERTI s.r.o., ktorá pokračuje v rodinnej tradícii pôvodnej firmy s modernejším a výkonnejším strojovým parkom.

Kto sme
Dve generácie odborníkov

img
Aneta Mučková
Konateľ

Už ako sedemnásťročná som v rodinnej firme pomáhala s jednoduchšími prácami. Ako stály zamestnanec som nastúpila až o pätnásť rokov neskôr v roku 2004. Spolu s bratom Jánom Kertim ml. mám na starosti chod firmy.

img
Ján Kerti st.
Zadakladateľ

V roku 1992 som založil firmu Ján Kerti - SUF - Kovoobrábanie, ktorá sa neskôr transformovala do spoločnosti KERTI s.r.o., ktorú som až do roku 2014 viedol. V súčasnosti dohliadam na jej chod a správne fungovanie.

img
Ján Kerti ml.
Konateľ

Vo firme som začal pracovať ako pätnásťročný v roku 1996. O tri roky neskôr som pozíciu brigádnika vymenil za plný úväzok, na ktorom okrem dvojročnej prestávky pracujem dodnes. Už tretí rok spravujem administratívu a chod firmy.

img
Ing. Ľuboš Zeman
Vedúci výroby

V roku 2002 som vo firme Kerti nastúpil do funkcie vedúceho výroby, v ktorej som zotrval do dnešného dňa. V súčasnosti vediem tím desiatich zamestnancov, kolegov a kamarátov.

História našej firmy
Významné roky

Od roku 1992 neustále napredujeme, modernizujeme naše vybavenie a skvalitňujeme našu výrobu. Pozrite si náš strojový park.

Strojový park

S kým spolupracujeme

Volkswagen
KÖNIGFRANKSTAHL s.r.o.
Würth
Semmelrock Stein+Design
roll gmbh
skartek
Kovoflex
Montostroj
AGRO VOS
ELV Produkt
Diebold Nixdorf
ATEC